قوهای سپید فاتح ال کلاسیکو شدند

850801Realmadrid_1.jpgبزرگترین و معروف ترین دربی جهان موسوم به ال کلاسیکو دیشب در استادیوم سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید و میان دو تیم پرافتخار فوتبال دنیا، رئال مادرید و بارسلونا برگزار شد که در نهایت این تیم پایتخت نشین اسپانیا بود که با دو گل از سد قهرمان فصل پیش اروپا گذشت.

در دیدار دیشب که در حضور 80 هزار تماشاگر برگزار شد، رئال مادرید ابتدا در دقیقه 3 با گل رائول گونزالز کاپیتان محبوب خود از بارسلونا پیش افتاد.

تلاش های رایکارد و شاگردانش برای به تساوی کشاندن بازی در نیمه اول ثمری نبخشید و دو تیم در پایان نیمه نخست با برتری کهکشانی های مادریدی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم این اندیشه های دن فابیو بود که توانست پیروزی رئال را قاطعیت بخشد. رود فان نیستلروی در دقیقه 51 گل دوم رئال را به ثمر رساند تا تیر خلاص بر پیکر بارسلونا شلیک شود.

در این دیدار امرسون، نیستلروی، گوتی و بکهام از رئال و زامبروتا و رونالدینیو از بارسلونا کارت زرد گرفتند.

این شکست دومین شکست تلخ هفته برای بارسلونا بود؛ چرا که آنها چهارشنبه گذشته نیز در جام باشگاه های اروپا مقابل چلسی مغلوب شدند و با شکست دیشب مقابل رئال هفته غمگین بارسا به پایان رسید.
اما این شکست نیز نتوانست صدرنشینی را از بارسلونا بگیرد و مدافع عنوان قهرمانی لالیگا با 16 امتیاز به همراه والنسیا در صدر جدول رده بندی باقی بماند. رئال مادرید نیز با این پیروزی، با 14 امتیاز در مکان چهارم جدول قرار گرفت.

/ 0 نظر / 6 بازدید