پرسپوليس و سايپا به تساوي رسيدند

fotoفارس -- ديدار تيم هاي پرسپوليس و سايپا در چارچوب هفته ششم ليگ برتر با تساوي دو بر دو به پايان رسيد.

در اين ديدار:

ترکیب پرسپوليس : فرشيد كريمي، كريم باقري(فراز فاطمي)، ابوالفضل حاجي زاده، شيث رضايي، الونگ الونگ، عليرضا نيكبخت واحدي(داود سيدعباسي)، فرزاد آشوبي، حسين بادامكي، پژمان نوري، مهرزاد معدنچي و مهرداد اولادي(عليرضا حقيقي) به ميدان رفت.
در سوي ديگر ميدان شاگردان علي دايي 

 تركيب سايپا : رحمان احمدي، جلال حسيني، حميد فرزانه، ابراهيم صادقي، علي عشوري زاد، جواد آشتياني(محسن خليلي)، كاظم برجلو، اميد شريفي نسب(داريوش رضائيان)، امير وزيري(حميدرضا رجبي)، احمد مومن زاده و علي دايي مقابل حريف صف آرايي كردند.
بازي با حملات تيم پرسپوليس آغاز شد و پس از اينكه مهاجمان اين تيم چند موقعيت را از دست دادند حميدرضا فرزانه، مدافع تيم سايپا در دقيقه 20 با همكاري رحمان احمدي دروازه تيم خودي را گشود تا پرسپوليس همانند ديدارهاي اخير خود گل اول بازي را به ثمر برساند.
در ادامه اما كريم باقري مهاجم سايپا را خطاي پنالتي متوقف كرد تا علي دايي بار ديگر فرصت گلزني به تيم سابق خود را پيدا كند. كاپيان سابق تيم ملي كه هدايت سايپا را نيز برعهده دارد در دقيقه 43 از روي نقطه پنالتي دروازه فرشيد كريمي را گشود تا بازي در نيمه نخست با تساوي يك بر يك خاتمه يابد.
در نيمه دوم بازي با تعادلي نسبي آغاز شد اما در دقيقه 62 علي دايي فرصت پيدا كرد تا گل دوم خود و سايپا را بار ديگر از روي نقطه پنالتي به ثمر برساند. فرشيد كريمي در داخل محوطه جريمه مهاجم حريف را سرنگون كرد و داور نيز علاوه بر اعلام ضربه پنالتي، كريمي را نيز از بازي اخراج كرد. دايي پشت ضربه پنالتي قرار گرفت اما عليرضا حقيقي، دروازه بان جوان پرسپوليس كه اولين بازي خود در اين تيم را تجربه كرد ضربه دايي را مهار كرد.
دايي گل دوم خود را بالاخره در دقيقه 82 به ثمر رساند اما حملات پي در پي تيم 10 نفره پرسپوليس در دقيقه 92 نتيجه ساز شد و حسين بادمكي گل تساوي را به ثمر رساند تا شاگردان دنيزلي حداقل يك امتياز كسب كنند.
نويد مظفري قضاوت اين ديدار كه در حضور بيش از 45 هزار تماشاگر برگزار شد را برعهده داشت. دايي، مومن زاده و برجلو از تيم سايپا و رضايي، معدنچي و الونگ از پرسپوليس با كارت زرد اين داور مواجه شدند.

/ 0 نظر / 6 بازدید