کیا محروم، کریمی روی نیمکت، هاشمیان فیکس

850729Hashemian_1.jpgهفته هشتم بوندسلیگا دیشب با برگزاری دیدار بین تیم های دورتموند و بوخوم که به تساوی یک بر یک دو تیم انجامید، آغاز شد.

در ادامه این رقابت ها امشب هفت دیدار دیگر برگزار خواهد شد که از میان لژیونرهای ایرانی حاضر در آلمان تنها وحید هاشمیان شانس حضور در ترکیب اصلی تیم خود را دارد.

بایرن مونیخ امروز در دیداری که راس ساعت 17 به وقت تهران برگزار خواهد شد، مهمان وردربرمن است. براساس پیش بینی انجام شده توسط کیکر، علی کریمی در ترکیب اصلی بایرن در این دیدار به میدان نخواهد رفت.

هانوفر نیز در همین ساعت دیداری را با شالکه برگزار می کند که این بازی به میزبانی شالکه انجام خواهد شد. وحید هاشمیان که هفته گذشته موفق شد تک گل تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت را به ثمر برساند، این روزها از انگیزه فراوانی برای ادامه روند گلزنی اش برخوردار است و به نظر می رسد برای کسب عنوان آقای گلی بوندسلیگا خیز برداشته است.

کیکر پیش بینی کرده است هاشمیان امروز در کنار اشتاینر تشکیل دهنده خط حمله هانوفر مقابل شالکه باشند.

مهدی مهدوی کیا نیز فرداشب از حضور برابر لورکوزن محروم خواهد بود. هامبورگ که پس از شکست 4 بر یک مقابل پورتو در رقابت های جام ملت های اروپا اوضاع خود را بحرانی تر می بیند، فردا شب مهمان بایرلورکوزن است.

محرومیت در نظر گرفته شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آلمان به دلیل خطای شدید مهدوی کیا بر روی دیگو در دیدار برابر وردربرمن اعمال شده است.

/ 0 نظر / 7 بازدید