بايرن مونيخ در خانه اسپارتاك مسكو متوقف شد

spartak_fcb_dpa_221106_01.jpgتيم فوتبال اسپارتاك مسكو چهارشنبه شب توانست با جبران عقب ماندگي از بايرن مونيخ در يك ديدار ليگ قهرمانان اروپا، يك امتياز از ميهمان آلماني خود بگيرد .

به گزارش خبرگزاريها از مسكو ، يك گل " رادوسلاو كوواچ " در نيمه دوم ، اسپارتاك را از تحمل يك شكست دو بر يك در برابر بايرن نجات داد.

پيش از اين ، دوگل " كلوديو پيزارو " مهاجم پرويي بايرن در دقايق ‪۲۲‬ و ‪ ۳۹‬باعث شده بود تا مدافع قهرماني آلمان ضمن جبران گل دقيقه ‪" ۱۶‬ ماكسيم كالينيجنكو " ملي پوش اوكرايني اسپارتاك ، از حريف روس خود پيش بيفتد.

سرانجام " كوواچ " ملي پوش چك به نجات اسپارتاك آمد و توانست با تبديل يك ضربه كرنر به يك گل از فاصله نزديك، يك امتياز براي تيم خود كسب كند.

در حاليكه اين تساوي باعث شده است تا اسپارتاك در نهايت بتواند به عنوان تيم سوم گروه دو شانس اندكي براي صعود به جام يوفا داشته باشد ، آمار عدم پيروزي اين تيم به ‪ ۲۲‬بازي در ليگ قهرمانان رسيد كه اين خود يك ركورد به حساب مي‌ايد .

بايرن با كسب يازده امتياز از پنج بازي و پنج امتياز بيشتر از اينتر ميلان تيم دوم كه بعدا ميزبان اسپورتينگ ليسبون خواهد بود ، صدرنشين گروه است .

اسپارتاك با تنها دو امتياز در قعر جدول قرار دارد .

/ 0 نظر / 6 بازدید