تحقیر هامبورگ با کیا، پیروزی پرگل رئال مادرید

449645_MEDIUMSQUARE.jpgشب اول از هفته سوم مرحله گروهی جام باشگاه های اروپا دیشب در نقاط مختلف این قاره پیگیری شد و در دیدار های مهم این هفته رئال توانست در زمین استوا بخارست به یک پیروزی پر گل دست یابد، آرسنال مقابل زسکا مسکو با یک گل مغلوب شد، میلان با همین نتیجه از سد اندرلخت گذشت و هامبورگ در حالیکه از حضور 90 دقیقه ای مهدوی کیا بهره می برد، مقابل پورتو با 4 گل تحقیر شد.

گروه E

شاگردان دن فابیو که در رومانی مهمان استوابخارست بودند، با فراموشی شکست تحقیر آمیز هفته گذشته مقابل ختافه در لالیگا، توانستند میزبان خود را با چهار گل شکست دهند.

در این دیدار رئال ابتدا در دقیقه 9 توسط سرجیو راموس به گل دست یافت. سپس رائول در دقیقه 34، روبینیو 56 و نیستلروی 76 سایر گل های رئال را وارد دروازه حریف کردند، تک گل استوا هم در دقیقه 64 توسط بادئا به ثمر رسید.

در دیگر دیدار این گروه لیون که تا این مرحله بازی های خود را با پیروزی به پایان رسانده است، توانست مقابل دیناموکیف به پیروزی 3 بر صفر دست یابد. در این بازی که در کیف برگزار شد، جونینیو در دقیقه 31، کولستروم 38 و مالودا 50 گل های لیون را به ثمر رساندند.

گروه F

منچستر یونایتد در ادامه نوار موفقیت های خود این بار توانست در یک بازی راحت کپنهاگن دانمارک را در اولدترافورد با سه گل از پیش رو بردارد.

اسکولز در دقیقه 39 زننده گل اول منچستر بود. مردان فرگوسن دو بار دیگر در دقایق 46 و 83 توسط اوشی و ریچاردسون به گل رسیدند تا شیاطین سرخ همچنان روی نوار پیروزی گام بردارند.

در دیدار حساس و دشوار این گروه سلتیک در گلاسکو میزبان بنفیکا بود که توانست با سه گل مهمان پرتغالی خود را بدرقه نماید.
میلر دو بار در دقایق 56 و 66 و پیرسون در دقیقه 90 گل های سلتیک را وارد دروازه حریف نمودند.

گروه G

آرسنال که دیشب در سرمای روسیه مهمان زسکا مسکو بود، با یک گل تسلیم مهمان خود شد. کاروالیو در دقیقه 24 تنها گل پیروزی بخش میزبان را وارد دروازه توپچی ها نمود.

هامبورگ نیز که در پرتغال مهمان پورتو بود، با پذیرفتن 4 گل مقابل میزبان خود تن به شکستی تحقیر آمیز داد تا دال همچنان در سراشیبی سقوط قرار داشته باشد.

در این دیدار که مهدوی کیا 90 دقیقه در زمین حضور داشت و در دقیقه 31 نیز یک کارت زرد دریافت کرد، هامبورگ 4 بار دروازه خود را گشوده دید و تنها یک بار در دقیقه 89 توسط تورخوفسکی به گل رسید.

لوپز دو بار در دقایق 14 و 81، گونزالز در دقیقه 45 از روی نقطه پنالتی و پوستیگا در دقیقه 69 گل های پورتو را وارد دروازه مهمان آلمانی کردند.

گروه H

آ. ث. میلان ایتالیا دیشب در بلژیک توانست اندرلخت را با یک گل شکست داده تا در رقابت های این فصل اروپا بر خلاف سری A روی نوار موفقیت گام بردارد.

تک گل روسونری را در این دیدار کاکا ستاره برزیلی و تازه مسلمان شده این تیم در دقیقه 58 به ثمر رساند و این در حالی بود که میلان از دقیقه 47 و در پی اخراج بونرا 10 نفره بازی می کرد.

لیل دیگر تیم فرانسوی این رقابت ها نیز دیشب در زمین خود توانست با سه گل از سد آ. اک. آتن یونان بگذرد.

گل های لیل را در این دیدار روبیل در دقیقه 64، جیگاکس 82 و ماکون 90 به ثمر رساندند و مهمان یونانی نیز یک بار در دقیقه 70 و توسط ایویچ به گل رسید.

در مهم ترین دیدار رقابت های امشب نیز چلسی به مصاف بارسا خواهد رفت، اینتر میزبان اسپارتاک مسکو است، بایرن مونیخ در پرتغال با اسپورتینگ بازی خواهد کرد و رم در یونان مهمان المپیاکوس خواهد بود.

/ 0 نظر / 8 بازدید