لعنت به اين فوتبال!!

850727Karimi_1.jpgدرهمه جای دنیا ورزش برای ورزشکاران نوعی شغل محسوب می شود و برای تماشاگران یک تفریح مفرح و هیجان انگیز! مردم دنیا؛ مخصوصا نوجوانان؛ برای خود الگوهایی از بین ورزشکاران مورد علاقه خود در هررشته ورزشی که دوست دارند انتتخاب می کنند و سعی می کنند از نظر ظاهری واخلاقی خود را به آنها شبیه کرده و در صورت علاقه به انجام ورزش مورد نظر از الگوی خود نیز بهتر شوند تا مایه مباهات و افتخار خود و کشورشان گردند!

پریروز مسابقه پرسپولیس با سایپا بود. پنجاه هزار نفر در استادیوم آزادی و میلیونها نفر در خانه های خود از طریق تلویزیون این مسابقه زیبا و پرهیجان را تماشا کردند! علی دایی با تمام افتخاراتی که در چندین سال گذشته نصیب خود و کشور کرده ، بعنوان یک مربی جوان هدایت سایپا را بعهده گرفته بود تا در این زمینه هم بتواند به موفقیت برسد، که من مطمئنم در آینده نه چندان دور در وادی مربیگری هم یکی از بهترینها خواهد بود، اما افسوس که عده ای لات و اوباش و حیوان که به اسم تماشا گر در استادیوم های ورزشی جمع می شوند بدون قائل شدن هیچ حرمتی برای داوران، بازیکنان و حتی سایر تماشاگرهای انسان( البته شاید تعدادشان آدمها خیلی زیاد نباشد!) ضمن فحاشی با بکار بردن الفاظی که خود و خانواده هایشان لایق آن هستند داور، علی دایی و خیلی های دیگر را در استادیومها ومکانهای ورزشی؛ مورد خطاب قرارداده و می دهند!

فرهنگ غنی ایرانی یعنی همین!! ما که با احترام و حرمت گذاشتن به دیگران بزرگ شده ایم( البته در زمان طاغوت و زمانیکه مدام از تلویزیون فیلم های صحنه دار و موسیقی حرام شنیده ایم) امروز شاهد چنین فجایع و بی حرمتی ها و نابودی فرهنگ و اخلاق از طرف نسلی که در کشور اسلامی و با دیدن و شنیدن قرآن و آموزه های اسلامی و اخلاقی که 24 ساعته از رسانه ها و مدارس آموزش می بینند هستیم!

سالانه میلیاردها تومان از بودجه این مملکت که باید صرف آبادانی این کشور شود پای فوتبال به هدر می رود تا نتیجه آن چنین باشد که حرمت انسانها و خانواده ها از بین برود! جمع کنید این کثافت کاری را و خیال همه را راحت کنید! ما نه فوتبال می خواهیم نه نشان دادن شخصیت واقعی ایرانی را به خارجی ها! بجای بمب اتم و انرژی هسته ای اول آدم بسازید بعد مطمئن باشید مملکت پیشرفت خواهد کرد! امروز نسل انقلاب اسلامی به نسلی فاسد و بی هویت بدل گشته که به هیچ چیز حتی ایرانی بودن حرمت قائل نیست و حتی طبق آمارهای اعلام شده به انواع زنا با محارم خود نیز می پردازد!! متاسفم اما به قول معروف:

آنکس که با مادر خود زنا کند

با دیگران چه ها کند!! 

 این نوشته از دوست خوبم که مدیریت  این وبلاگ را به عهد دارد نوشته است در ضمن از این وبلاگ دیدن کنید بسیار زیبا مطلب گفته است

 وبلاگ این دوستhttp://www.alcohol-98.persianblog.ir/ 

/ 0 نظر / 13 بازدید